רפאלי - מצוינות בבניה, כבר 25 שנה

כבר למעלה משני עשורים, שאנו מספקים שירותי בנייה ושיפוצים ברמה הגבוהה ביותר, הופכים חזון למציאות מדהימה ומבטיחים את שביעות הרצון של לקוחותינו לכל אורך הדרך.

כשאתם בוחרים ברפאלי, אתם מקבלים צוות שלם של מומחים שמנהל עבורכם במסירות את הפרוייקט. מקצועיות ומיומנות רבת שנים בשילוב בקרת איכות קפדנית, מאפשרים לנו לבנות עבורכם ברמת גימור גבוהה ביותר ומאפשרת לכם לישון בשקט ולהנות מהדרך, בידיעה שהכל מטופל על הצד הטוב ביותר. 

בזכות אבני היסוד, של מיומנות רבת שנים ואמינות חסרת פשרות, אנחנו מאפשרים לכם שקט נפשי.

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים שסמכו על רפאלי לפרוייקט הבניה והשיפוץ שלהם. עם 25 שנות ניסיון ומחויבות בלתי מעורערת לאיכות, אתם יכולים להיות בטוחים שהפרויקט שלכם יטופל במקסימום המקצועיות והאמינות.

ככלל, אנחנו מאמינים בבחירה של אנשי מקצוע הטובים ביותר בתחומם, בכל דבר בחיים, בשביל לקבל ראש שקט, שקט נפשי וידיעה שאף אחד לא "מערבב" אותך במגרש שהוא לא המגרש הביתי שלך. או במקרה הזה, בבית שלך. (אורי דינר)

לירון רפאלי. רפאלי בניה ושיפוצים

לירון רפאלי

קבלן בעל ותק ונסיון רב בענף הבנייה והשיפוצים. מתגורר בירושלים עם אשתו עפרה וחמשת ילדיהם. עוסק מזה 25 שנה בתחום הבנייה הפרטית למגורים, בייעוץ, ניהול פרוייקטים וביצועם, באיכות ללא פשרות ומתוך מחויבות גבוהה. 

לירון בוגר הכשרות מקצועיות בתחומי ניהול ופיקוח בניה, אינסטלציה, איטום ועוד. במקביל הינו בעל הסמכה ממועדון המפקחים של מרכז הבניה הישראלי.

"אני מאמין כי הצלחה נובעת משאיפה מתמדת למצוינות ומקצועיות". 

עם השנים, פיתח לירון מיומנות בתכנון תקציבי לפני בניה, שחוסך ללקוחותיו כסף רב בתהליך הבניה ומכין אותם לתקציב ריאלי (שאכן עומד במבחן המציאות). 

כבעלים ומנהל, לירון מעורב עד הפרטים הקטנים בכל פרויקט, החל משלב התכנון ועד לאחר סיומו. הוא משרה תחושת אמון ומומחה בעבודתו.

כשהוא לא משכלל את אמנות הבנייה, לירון הוא מטייל נלהב וחובב מוזיקה ישראלית, שמפגין את אהבתו לחקר ולתרבות.

עמית רפאלי. רפאלי בניה ושיפוצים

עמית רפאלי

עמית, הצטרף לעסק המשפחתי לפני כעשור והיום הוא קבלן בעל נסיון רב בבניה ושיפוצים נרחבים. הוא בעל תעודת הנדסאי בנין מאונ' אריאל ובעל הכשרה של פיקוח בניה ממרכז הבניה הישראלי וחבר במועדון המפקחים של המרכז. הוא מתגורר במודיעין עם אשתו פלורינה ושני ילדיהם. 

המפתח לפרויקט מוצלח בעיני הוא שמירה על התקציב ועמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש. 

כאמון על בקרת האיכות בשטח וניהול הפרוייקטים הוא מקפיד לבחור ספקים אמינים ולספק חומרים ברמה הגבוהה בעלי תו תקן. בנוסף הוא דואג לוודא את הדיוק המקסימלי בביצוע של הצוות בשטח כדי לאפשר להגיע לרמת גימור גבוה ולהגשים את החלומות של הלקוחות.

חוץ מבניית בתים מדהימים, עמית גולש גלים, חובב כדורגל ונהנה לבלות עם המשפחה.

המדד להצלחה נמדד בכך שגם הלקוח וגם אנחנו עברנו את תהליך הבניה בשמחה.

עם רפאלי הרגשנו שיש לנו תמיד כתובת זמינה ומקצועית. הרגשנו שהפרויקט מנוהל באחריות ומתזמן את כל בעלי המקצוע. 
מה שאפשר לנו להיות רגועים ולישון בשקט בידיעה שהכל מתנהל למישרים.

(יאיר ויעל אריאלי)

רוצים לבנות בראש שקט?

השאירו לנו את פרטיכם ונחזור אליכם במהירות

לקראת השיפוץ לירון נתן לנו אומדן עלויות שהציל אותנו. לא היה לנו מושג בכלום. בזכות זה, יכלנו להיות מחושבים ומתוכננים. לירון ועמית היו אוזן קשבת ופרשו בפנינו יתרונות וחסרונות בכל צומת והתלבטות, ויחד החלטנו על מה שמתאים לנו.
(מיקי וציפי נוי)

×