רפאלי - מצוינות בבניה, כבר 25 שנה

כבר למעלה משני עשורים, שאנו מספקים ליווי אישי ללקוחותינו, ניהול ופיקוח לבניה ברמה הגבוהה ביותר, מסייעים להפוך חזון למציאות מדהימה ומבטיחים את שביעות הרצון של לקוחותינו לכל אורך הדרך.

כשאתם בוחרים ברפאלי, אתם נהנים ממקצועיות ומיומנות רבת שנים המאפשרת לכם לישון בשקט וליהנות מהדרך, בידיעה שהכל מטופל על הצד הטוב ביותר. 

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים שסמכו על רפאלי ניהול ופיקוח בפרויקט הבניה והשיפוץ שלהם. עם 25 שנות ניסיון ומחויבות בלתי מעורערת לאיכות, אתם יכולים להיות בטוחים שהפרויקט שלכם יטופל במקסימום המקצועיות והאמינות.

היום, אחרי שנים, אני רואה את תוצאות הבנייה, כשלשכנים שלי יש בעיות של רטיבות, אצלנו לא נכנסת אפילו טיפה. (שלמה וייס)
לירון רפאלי. רפאלי בניה ושיפוצים

לירון רפאלי

יועץ, מנהל פרוייקטים ומפקח בעל ניסיון וותק של 25 שנה בתחום הניהול ופיקוח בבנייה פרטית למגורים, באיכות ללא פשרות ומתוך מחויבות גבוהה. 

לירון בוגר הכשרות מקצועיות בתחומי ניהול ופיקוח בניה, אינסטלציה, איטום ועוד. במקביל הינו בעל הסמכה ממועדון המפקחים של מרכז הבניה הישראלי.

"אני מאמין כי הצלחה נובעת משאיפה מתמדת למצוינות ומקצועיות". 

עם השנים, פיתח לירון מיומנות בתכנון תקציבי לפני בניה, שחוסך ללקוחותיו כסף רב בתהליך הבניה ומכין אותם לתקציב ריאלי (שאכן עומד במבחן המציאות). 

כבעלים ומנהל, לירון מעורב עד הפרטים הקטנים בכל פרויקט, החל משלב התכנון, תוך כדי הביצוע ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט. הוא משרה תחושת אמון ומומחה בעבודתו.

כשהוא לא משכלל את אמנות הבנייה, לירון הוא מטייל נלהב וחובב מוזיקה ישראלית, שמפגין את אהבתו לחקר ולתרבות.

עמית רפאלי. רפאלי בניה ושיפוצים

עמית רפאלי

עמית, הצטרף לעסק המשפחתי לפני כעשור וצבר ניסיון רב בבניה פרטית ושיפוצים נרחבים.

עמית בעל תעודת הנדסאי בנין מאונ' אריאל ובעל הכשרה לפיקוח בניה ממרכז הבניה הישראלי. בנוסף הוא חבר במועדון המפקחים של המרכז. עמית מתגורר במודיעין עם אשתו פלורינה ושני ילדיהם.

המפתח לפרויקט מוצלח בעיני הוא שמירה על התקציב ועמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש. 

כמומחה בבקרת איכות, פקוח וניהול פרוייקטים הוא מקפיד לפקח על הפרויקט ולבחור ספקים אמינים ולוודא שהחומרים ברמה גבוהה ובעלי תו תקן. בנוסף הוא מסייע ללקוחותינו לבדוק כבר בשלב מוקדם ולפני שלב הביצוע את איכות הקבלנים ולבחור מתוכם את המתאימים ביותר לכל פרויקט, על מנת להגיע לרמת גימור גבוהה בכדי לסייע ללקוחות להגשים את חלומותיהם. 

חוץ מבניית בתים מדהימים, עמית גולש גלים, חובב כדורגל ונהנה לבלות עם המשפחה.

המדד להצלחה נמדד בכך שגם הלקוח וגם אנחנו עברנו את תהליך הבניה בשמחה.

עם רפאלי הרגשנו שיש לנו תמיד כתובת זמינה ומקצועית. הרגשנו שהפרויקט מנוהל באחריות ומתזמן את כל בעלי המקצוע. 
מה שאפשר לנו להיות רגועים ולישון בשקט בידיעה שהכל מתנהל למישרים.

(יאיר ויעל אריאלי)

רוצים לבנות בראש שקט?

לתאום שיחת ייעוץ חינם, השאירו לנו את פרטיכם ונחזור אליכם במהירות

ככלל, אנחנו מאמינים בבחירה של אנשי מקצוע הטובים ביותר בתחומם, בכל דבר בחיים, בשביל לקבל ראש שקט, שקט נפשי וידיעה שאף אחד לא "מערבב" אותך במגרש שהוא לא המגרש הביתי שלך. או במקרה הזה, בבית שלך.

(אורי דינר)

×