בונים על אמון

אחד הרכיבים החשובים בתהליך בניה הוא השקיפות. אנחנו מאמינים שהכל צריך להיות "על השולחן", בלי קומבינות ובלי רכיבים נסתרים, מה שהופך אותנו לשותפים אמינים וכדאיים לפרויקט שלכם. אנחנו נדאג לוודא שאף אחד לא מסבן אתכם, שהכל שקוף ברור ומובן ושכל רכיבי התמחור ידועים מראש, כדי להפחית את ההפתעות ככל הניתן.

החל מהתכנון הראשוני ועד לביצוע הפרויקט והשלמתו, אנחנו נבטיח שכל שלב יהיה ברור, מפורט ושקוף עבורכם ככל הניתן, כך שיהיו לכם את כל הנתונים כדי לקבל את ההחלטות הנכונות והמשתלמות עבורכם.

הכל מתחיל מהצעת המחיר

אנחנו מבינים עד כמה חשוב לכם לעמוד בתקציב וכי חריגה ממנו יכולה להלחיץ. לכן חשוב לנו לסייע לכם בבניית תקציב מפורטת ואמינה במיוחד שתעמוד במבחן המציאות.

כדי להכין את ההצעה, אנחנו מבלים זמן רב בהבנת הצרכים והחזון שלכם, מסבירים את העלויות הכרוכות בכך, כולל החומרים והעבודה ומתארים כל היבט של הפרויקט וההשלכות התקציביות שלו. 

הגישה המפורטת הזו להערכת העלויות והניסיון שלנו בשערוך ריאלי של התקציב, מאפשרים לכם להרגיש בטוחים ושקטים לאורך כל הדרך עד לסיום הפרויקט ובעיקר לתכנן תקציב ריאלי שניתן לעמוד בו, מבלי לוותר על רמת הביצוע.

בשלב מתקדם יותר, נוודא שהקבלן מבצע את העבודה בהתאם לתוכניות המפורטות ולמפרט הטכני שנספק לו, עומד בתקציב שהוגדר לו ככל הניתן בכדי למנוע מכם עוגמת נפש של חריגה משמעותית בתקציב והפתעות מיותרות.

לא מצליחים לדמיין את הבניה ללא רפאלי. הערכת המחירים שנתנו לנו היתה מדוייקת – במקרים מסוימים אפילו עד רמת השקל! הכניסה לפרטים היתה משהו שאפיין את כל תהליך הניהול.

(אסתר ושמואל אטלי)

עקרונות הזהב של רפאלי
שיחסכו לכם כסף ויתנו לכם שקט נפשי

תכנון מפורט

תכנון תקציב, מפרט ביצוע, רשימת חומרים מדויקת

חומרים איכותיים

סיוע בבחירת ספקים מובילים, בקרת איכות, שימוש בטכנולוגיה.

ניהול סיכונים

המנע מטעויות נפוצות עוד בשלב התכנון, וחסוך בעלויות הבניה.

מקצוענות

אנחנו מביאים לפרויקט שלך מעל 25 שנות ניסיון וידע מקצועי ועשיר

סוף מעשה במחשבה תחילה

עם נסיון של עשרות שנים בתחום, אנחנו מספקים תובנות חשובות ודרכי תכנון ופעולה כדי להמנע מבעיות נפוצות בבניה. מכיון שפרוייקטים של שיפוץ או בניה דורשים השקעה כספית גדולה, טעויות יכולות להיות יקרות. הייעוץ שלנו יוודא עבורכם שהפרויקט יבוצע עם מינימום סיכונים ובמקסימום היעילות מבחינת לו"ז ותקציב.

הוא תמיד זמין. יש עם מי לדבר, יש כתובת. הוא עונה לצרכים. אין אצלו דבר כזה 'להיעלם'. הוא תמיד חוזר אליך. גם אחרי סיום הפרויקט הם לא נעלמו. גם אז הם הקשיבו וסייעו במה שהזדקקנו. זה לא קבלן שעובד ונעלם. (שלמה וייס)

רוצים לבנות בראש שקט?

לתאום שיחת ייעוץ חינם, השאירו לנו את פרטיכם ונחזור אליכם במהירות

זמינות ושירות מסביב לשעון

אנחנו מגיעים לשטח בעקביות ובתדירות גבוהה לפקח על העבודות המתבצעות ע"י הקבלנים השונים. משתדלים להיות זמינים עבורכם מתי שתצטרכו, גם מעבר לשעות המשרד הרגילות, כדי לתת מענה לכל דאגה, שאלה או עדכון שתרצו. מבחינתנו, זה חלק מהמחויבות הבלתי מעורערת שלנו לשביעות הרצון שלכם.

כ"כ מרגיע לדעת שהוא זמין עבורי. מתי שרק הייתי צריכה הוא ענה לי. הם חילקו עבורי את המשימות שלא יהיה עומס ולחץ מיותר. (ד"ר יהודית מדז'ינסקי)

×