המלצות

ריכזנו עבורכם מעט מן מאות ההמלצות שקיבלנו עם השנים. אם תרצו, נשמח לחבר אתכם ללקוחות שנהנו מהשירות שלנו כדי שיספרו לכם בעצמם על חווית הבניה שסיפקנו להם.

ביצעתי בעזרת רפאלי 3 שיפוצים  משמעותיים בבית  שלי… ובפרוייקט האחרון, נעזרנו בהם כקבלן מפקח. נהננו מבניית מפרט טכני מדויק שאיפשרה לנו לאמוד מראש את עלות  הפרויקט בצורה טובה ולהקפיד על חומרי הבנייה  בהתאם  למפרט.  כך חסכנו זמן, כסף ועגמת נפש.

(נתן  דרייפוס)

לירון הוא מקצוען בתחומו והבחירה בו הייתה אחת ההחלטות החכמות שעשינו כשהחלטנו לשפץ.

הייעוץ שנתן לנו לפני, במיוחד ההיערכות הכספית, הליווי היומיומי, ונתינת הפתרונות לכל אתגר ועניין שצצו תוך כדי  נתנו לנו את הבטחון שאנו נמצאים בידיים טובות.

סיימנו את הבניה בסביבות התאריך שלירון צפה, הפינישים היו מהירים וללא סחבת.
(חיה וצביקה גזית)

לא מצליחים לדמיין את הבניה ללא רפאלי.  הערכת המחירים שנתנו לנו היתה מדוייקת – במקרים מסוימים אפילו עד רמת השקל!  הכניסה לפרטים היתה משהו שאפיין את כל תהליך הניהול.

לירון עזר לנו לסנכרן ולעשות סדר בין הספקים השונים – חלונות, תריסים, חשמלאי וחשמל חכם ועוד – זה יכול היה להיות בלאגן שלם בלעדיו. תודה!

(אסתר ושמואל אטלי)

בחרנו ברפאלי והרגשנו כמה שהבחירה הזו היתה טובה ונדרשת. החידוש הגדול התחיל כבר בשלב התוכניות.
לירון ברצינות שלו, בתשומת הלב ומתוך הידע המקצועי שלו הפתיע עם כמות הנקודות שלא שמנו לב אליהם.
זה נגע בכל התחומים מעצה טובה בעיצוב המקלחת ועד שימת לב לדברים שחסרים במפרט התוכניות.זה הציל אותנו בתחומים רבים. זה המשיך בליווי ברכישת חומרים וציוד לבית..
ממליצים בחום
(יעקב ורמית יוסיפוף)
אנחנו מאוד ממליצים על רפאלי. מקצועיים מאוד, ייעוץ אמין, יחס אישי ועונים על כל שאלה בכל שלב.
יש להם פתרונות פרקטיים ויעילים למצבים שנתקלים בהם במהלך הפרויקט, מה שעוזר מבחינת צמצום עלויות.
לירון יודע לאמוד מחירים בצורה אמינה. מקשר לבעלי מקצוע ברמה גבוהה מאוד בכל תחום שנדרש. התנהלות שלהם, מאוד מקצועית וישירה, בנחת, גם מול שאר בעלי המקצוע, מה שגורם לכל התהליך לעבור בצורה מקצועית ונינוחה. מקפידים ממש על עמידה בלוחות זמנים,
(תומר ורמית לוי)

כבר משלב התכנון דרך המשא ומתן עם הספקים ובעיקר בליווי שוטף של הבנייה. הליווי של לירון והצוות המקצועי תרם לנו רבות.

הוא נתן פתרונות קונסטרוקציה שיתאימו לתכנון המורכב שלנו וחסך לנו המון כסף במשא ומתן מול קבלני המשנה ובעיקר הוביל לאיכות התוצר הסופי של הפרויקט.

גם היום, 4 שנים אחרי סיום הפרוייקט אנו מרוצים מאוד מהתוצאה!

(יהודה פינסקי)


העזרה של לירון ועמית בכל התהליך, אין לה באמת מחיר.

בניית התקציב, הירידה לפרטים הקטנים שבכלל לא חשבנו עליהם. ההתעקשות על חומרי הגלם המתאימים ביותר במחיר הטוב ביותר ובלי להתפשר על איכות. המו"מ מול הספקים במטרה לחסוך בעלויות, הפחיתה מעלינו לא רק בתשלום, אלא נתנה גם שקט נפשי בתהליך המורכב והמסובך.

אנחנו ממליצים בחום רב לכל מי שבונה או משפץ, לעבוד עם רפאלי.

(ארי ושלומית)

תודה על עבודה מדהימה מקצועיות עם נשמה!

שיפוץ בית הוא מסע בג'ונגל. אתה יודע מהיכן אתה יוצא, יש לך תמונה מסויימת של המטרה ובדרך אתה פוגש את הלא נודע.

לירון ועמית הם מלווים נאמנים ומדהימים למסע הזה, שילוב של מקצוענות ושחקני נשמה. הם היו עבורנו בכל זמן ובכל מקום. ייעצו, השגיחו, הציעו פתרונות, לקחו אחריות כוללת, צפו קדימה וסימנו את הדרך.

הגענו איתם לבית נהדר ואנחנו ממליצים בכל פה.

(נעמי ושי בן יוסף)

רוצים לבנות בראש שקט?

לתאום שיחת ייעוץ חינם, השאירו לנו את פרטיכם ונחזור אליכם במהירות

אני רוצה להמליץ  בחום על  רפאלי.

לירון מתמצא במכלול עבודות הבנייה והשיפוצים. הוא נותן הערכה כמה העבודה צריכה לעלות ומכין אותך להוצאות. הוא נותן מפרט טכני ברור ואיכותי ומקפיד שהחומרים שמהם תיעשה העבודה יהיו איכותיים.

(יהודה שטהל)

לירון ליווה אותנו בהדרכה, ייעוץ, תחשיבי עלויות והפניה אל בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על סטנדרטים גבוהים, תוך שהוא מנסה ככל הניתן גם לשפר את העלויות לטובתנו. 

התרשמנו לאורך הדרך מהרמה הגבוהה של לירון ועמית שליווו את הבניה בשטח מקרוב, זיהוי מהיר של בעיות ופתרונות יעילים ומשביעי רצון.

(תמר ודוד זהבי)

 
פנינו לרפאלי לפני שיפוץ גדול, כבר בשלב הראשוני, עוד לפני שדיברנו עם האדריכלית. הם עזרו לנו לחשוב "מחוץ לקופסא" בעיצוב ובתוכניות, מה שחסך לנו המון כסף. 
בחירה בקבלן אמין ומקצועי לפרויקט גדול היא החלטה גורלית בכל בנייה.  אפשר להגיד שבעבר נכווינו מקבלן שממש לא עמד בציפותיו, בלשון המעטה. אבל פה הופתענו ממש לטובה. אנחנו מאוד מרוצים מכל התהליך וממליצים בחום על עבודתו של לירון.
(בקי פינסק)
 
כשהחלטנו לשפץ את ביתנו, גילינו שאנחנו לא יודעים איך להתחיל ולגשת לנושא.
ככלל, אנחנו מאמינים בבחירה של אנשי מקצוע הטובים ביותר בתחומם, בכל דבר בחיים, בשביל לקבל ראש שקט, שקט נפשי וידיעה שאף אחד לא "מערבב" אותך במגרש שהוא לא המגרש הביתי שלך. או במקרה הזה, בבית שלך.
פנינו לרפאלי ואחרי הפגישה הראשונה אמרנו לעצמנו שלא טעינו. הידיעה שאתה מלווה ע"י איש מקצוע שזו ההתמחות שלו, שיודע להוציא מכרז והצעה מסודרת עם מפרטים טכניים מדוייקים ונכונים, לתכנן ולפקח על כל התהליך, ולהוזיל מחירים מול הספקים, מאפשרת לעבור את התקופה הזו ללא מתחים והתעסקויות מיותרות.
קבלנו את כל החבילה, עם יחס אישי, אווירה נעימה ומקצועיות. ממליץ בחום!
(אורי דינר)
 
לא מזמן סיימנו לבנות את ביתנו, הבניה כשלעצמה היתה תהליך מאתגר ומשמח מלא בחירות והחלטות חלומות ואילוצים.
אחת הבחירות וההחלטות הראשונות שקיבלנו היתה לקחת את רפאלי. זו היתה ההחלטה הטובה שלקחנו שהשפיעה ועיצבה את כל הבניה שלנו.
המקצוענות של לירון ועמית היא משהו מיוחד. בעין חדה ליוו אותנו מהתייחסות מדוקדקת, דיוק והתאמה 
של התוכניות האדריכליות, דרך בחירת בעלי המקצוע וחומרים לבית ועד הליווי היום יומי בשטח.
את כל אלו עשו בלב חפץ ובמסירות רבה. הם למדו להכיר אותנו ולתת לנו את המענה ההולם 
והנכון עבורנו. שמעו את השיגעונות שלנו והחלומות וידעו למצוא בשבילנו את כל הפתרונות היצירתיים כדי לממש את החלום ולפעמים להסביר לנו שכדאי לנו להחליף את החלומות חח.
העבודה עם רפאלי היתה חשובה כל כך, חסכה לנו רבות כסף, עוגמת נפש, טעויות מיותרות ונתנה לנו 
ביטחון מלא בתהליך הבניה.
אם לא הבנתם עד עכשיו, אנחנו כמובן ממליצים עליו בחום!!
(רמית)
 

עם רפאלי הרגשנו שיש לנו תמיד כתובת זמינה ומקצועית. הרגשנו שהפרויקט מנוהל באחריות ומתזמן את כל בעלי המקצוע.מה שאפשר לנו להיות רגועים ולישון בשקט בידיעה שהכל מתנהל למישרים.

תכנון התקציב המדויק כ"כ, שהתברר באופן מפתיע כריאלי, נתן לנו אפשרות לתכנן את ההוצאות ומנע מאיתנו להכנס לחובות.

בנוסף גילינו, שכאשר יש פיקוח צמוד ומקצועי פותרים בצורה נכונה גם את הבלת"מים. האחריות המקצועית שלהם לא התפשרה והם התאמצו למצוא תמיד פתרונות מתאימים ובטיחותיים בעלות סבירה.

הרגשנו ב"ה שהיינו בידיים טובות לאורך כל הדרך והתוצאות מדברות בעד עצמן. אם סיימנו בהרגשה טובה,בניגוד לרבים שחוו בניה כסיוט, סימן שהצלחתם!
(יאיר ויעל אראלי) 

לקראת השיפוץ לירון נתן לנו אומדן עלויות שהציל אותנו. לא היה לנו מושג בכלום. בזכות זה, יכלנו להיות מחושבים ומתוכננים. לירון ועמית היו אוזן קשבת ופרשו בפנינו יתרונות וחסרונות בכל צומת והתלבטות, ויחד החלטנו על מה שמתאים לנו.
גם במהלך העבודה הם חיברו אותנו לספקים מעולים של אלומיניום, מקלחונים, נגרות, דלתות וכו' וזה סייע לנו מאד.ועזרו לנו אפילו בהחלטות לכאורה שוליות כמו תכנון חלוקה פנימית לארון מעילים ולספריה, בחירת צבע לבית/ לשיש ועוד. כל פעם הרגשנו שיש לנו אוזן קשבת עם המון סבלנות מדהימה.
הרגשנו שלירון ועמית הם 'המבוגרים האחראים' בשטח, ואפשר לסמוך עליהם.
(מיקי וציפי נוי)

שיפצנו את ביתנו בעפרה עם רפאלי. השיפוץ כלל שינוי משמעותי בקומת כניסה ובניית פנים בקומה שנייה.

נהננו מהשגחה קפדנית על הפרטים; ליווי מקצועי ואוזן קשבת. העבודה התבצעה לשביעות רצוננו ובעמידה בלוחות הזמנים המתוכננים.

לירון תכנן את פנים הבית תוך הקשבה לבקשות שלנו ובמתן עצות לשיפור מתוך נסיונו וראייתו

ממליצים בחום.

(אבי ונעה לבל)

רפאלי ביצעו עבורנו שיפוץ מקיף של בית פרטי בירושלים.

רצינו להביע תודה, להמליץ בחום ולשבח את האחריות, המקצועיות, האמינות והיושרה משלבי תיכנון העבודה, תוך כדי ביצועה, ועד לתיקונים האחרונים.

חשוב לציין שמדובר הייה בפרויקט מורכב – שיפוץ מלא של בית ישן, כולל ריצוף מחדש של בית רב מפלסים וקומות, החלפה מלאה של חלונות, אינסטלציה וחשמל.  מתיקון נזילות גג ועד החלפת המדרגות בכל הבית. 

הפרוייקט דרש יצירתיות רבה, פתרון בעיות מזדמנות ובוצע תוך עמידה כללית בזמנים, פיקוח על פרטים ודיוק בעבודה.

בקיצור – לכו על זה!

(אברהם ורחל צנגן)

רפאלי בנו לנו את הקומה השנייה בביתנו.

בהסתכלות לאחור על העבודה עם החברה, ועם מנהל החברה, לירון רפאלי, הדבר הראשון שעולה הוא שקט נפשי.

לכל אורך הדרך, החברה ביצעה את העבודה במקצועיות ובדייקנות, ולנו נותר להתפעל מהרוגע והשקט שחשנו במהלך העבודה.

אנו ממליצים לכם בחום רב להזמין את העבודה הבאה שלכם אצל רפאלי.

(אהרון ליפקין)

מאז שבנינו את ביתנו לפני 27 שנים הייתי בטראומה: העצבים, ההשפלה והאכזבות שליוו את תהליך הבניה גרמו לכך שפשוט נרתעתי מלהכניס שוב פועלים וקבלנים הביתה, ולכן דחיתי שיפוצים וגם בניית הרחבה חרף נחיצותם.

כאשר החיים אילצו אותנו בכל זאת לבנות דירה לאמי בקומה התחתונה של ביתנו, פנינו לרפאלי. ידענו שניתן לקבל מחיר זול יותר, אבל היה לנו חשוב השקט הנפשי שלנו, האמינות, האיכות ועמידה בזמנים.

עכשיו אנחנו יכולים לומר שרפאלי שווה כל שקל שמשקיעים בו: הבנייה בוצע לפי הלוח הזמנים המוסכם ולשביעות רצוננו המלא.

הפרויקט אצלנו לא היה פשוט בגלל הרטיבות שהייתה קיימת במרתף. התרשמנו מהמקצועיות של לירון ועוד יותר מהיכולת שלו לומר: "אני לא יודע, אתייעץ עם מומחים".

(אירנה גינזבורג)

תודה! עמדת בכל מה שהתחייבת, ולא שינית מדבריך אפילו פעם אחת. כל מה שסיכמנו מראש – קיבלנו, והכל בסכום שקבענו מראש. באף שלב לא "הפתעת" אותנו ולא באת אלינו עם "סיפורים" ותירוצים. הכל היה דוגרי "על השולחן" ועל כל סכום ששילמנו קיבלנו קבלה.

הקדמת את לוח הזמנים אבל הקפדת לשמור על איכות גבוהה מאוד של עבודה.

אני ממליץ בפה מלא לכל מי שרוצה עבודה איכותית ומדויקת, תוך עמידה בלוחות זמנים, וכל זה מבלי להתרגז ומבלי לפגוע בבריאותו, להתקשר עם רפאלי.

(מרים ובנימין צרפתי)

הנוכחות של לירון בתהליך הבניה והמעקב אחרי הביצוע, השרו עלינו ביטחון, נחת ותחושה שאנחנו בידיים טובות. עברנו את התהליך בתחושה של שליטה ואפילו נהנינו ממנו.

בעבודה עם רפאלי ניכר ניסיון רב השנים שלהם, הידע והעצות שלהם תרמו מאד לתהליך ומנעו מאיתנו טעויות לא מעטות.

אנו מאד מרוצים ושמחים מהתוצאה הסופית. אנו חיים כיום בבית איכותי ויפה וזה מרחיב את הלב. תודה!

(חננאל ודנה פרל)

בסוף שנת 2003 עשית שיפוץ נרחב בביתנו לשביעות רצוננו המלאה. השיפוץ כלל בניית מפלס חדש של 50 מ"ר וחידוש הבית הקיים בהזזת קירות, החלפת ריצוף וחיפוי קירות וכו'.

הכל בוצע בצורה בצורה מקצועית ובעמידה בלוח הזמנים שנקבע מראש.

ברצוני להודות לך על ביצוע העבודה ולהמליץ בפני אחרים על טיב עבודתך.
(דניאל שור)

לאחר מעשה שמחנו מאוד על ההחלטה.מצאנו יתרונות רבים בהרבה תחומים, אך התחומים המשמעותיים ביותר מבחינתנו אותם חוינו לאורך כל הבניה היו יושר ואמינות, מקצועיות ואחריות.

את היושר והאמינות ראינו בכך שלירון החמיר ודקדק עם הפועלים במקומות שאנו לא היינו מודעים להם ואף לא היינו יכולים לשים לב אליהם בעתיד ואף אם משמעות הדבר היתה חזרה על חלקים מסוימים מהתחלה.

את המקצועיות חשנו ע"י העצות וההחלטות המקצועיות גם מבחינה אסטית וגם מבחינה רמת עבודה, את חומרי הגלם שנבחרו בצורה מקצועית.

אך בעיקר ראינו את נטילת האחריות לכל אורך הדרך, גם בזמן הבניה, בתיקון טעיות של הפועלים ונטילת אחריות על עצמו בתיקון כל בעיה שנתעוררה בלי התחמקויות ובלי צורך להעיר על כך, וגם לאחר גמר הבניה בכל דבר קטן וגדול תמיד היה למי לפנות ולקבל מענה וטיפול בצורה מיידית.

בקיצור נהנו לעבוד עם לירון

(עמיחי ולאה נחמני)

רוצים לבנות בראש שקט?

לתאום שיחת ייעוץ חינם, השאירו לנו את פרטיכם ונחזור אליכם במהירות

בשנת 2006, ביצע לירון רפאלי עבודת שיפוץ יסודית בביתנו.
העבודה בוצעה לאחר קבלת הצעת מחיר מפורטת ומדויקת.
נקבע מועד ביצוע לנוחותנו (חופשה משפחתית).
העבודה בוצעה בצורה יסודית, מקצועית, נקיה ובאיכות בלתי רגילה.
מר רפאלי הוכיח שהוא בעל הבנה עמוקה בתכנון, יצירתיות, ייעוץ נכון מניסיונו ששיפרו מאוד את התוכנית המקורית שלנו. מר רפאלי גילה גמישות ונכונות לדרישות לשינויים בשלבי הביצוע השונים, בקנית ובחירת החומרים והאביזרים הדרושים, תוך הקפדה על איכות גבוהה ומחיר הולם.
(יוסף קאפח)

לירון רפאלי בנה עבורנו את הקומה השניה בביתנו. הבניה נמשכה בערך חודשיים וחצי, כך שכל העבודה נגמרה כשבועיים לפני המועד הנקוב בחוזה עבור סיום העבודה.

היינו מאוד מאושרים מאיכות הבנייה ומהיחס, מהדיוק בעבודה, מהעובדה שהם ניקו וסידרו אחריהם בכל הזדמנות ומכך שלא הרגשנו כל הפרעה במהלך חיינו התקינים במהלך עבודתם.

לא היה כמעט בלגן בתוך הבית והם מאוד נזהרו לא ליצור בלגן גם מסביב לבית. שטח הבניה היה 100 מ"ר.
(יחזקל וליסה שץ)

לירון בנה בביתי קומה שניה בשנת 2006. בחרתי בו, כיוון שכבר בשלב הצעות המחירים ניתן היה להתרשם שמדובר באיש מקצוע מהשורה הראשונה.

לא התאכזבתי. לכל אורך הדרך, הוא הקפיד על הפרטים הקטנים ביותר, וביצע את העבודה במהירות וביסודיות.

המחיר היה אמנם מעט גבוה ממתחריו, אבל לא ניתן להשוות את האיכות והמקצועיות.

עד היום, אני ממשיך להיעזר בשירותיו, בשעת הצורך.

(יעקב סבג)

אנו כותבים כדי להמליץ בחום על לירון ועמית רפאלי כמפקחי בנייה.

לאורך התהליך שעברנו איתם כמפקחי בניה, בלטה ההקפדה שלהם על סטנדרט בנייה גבוה, בעיקר בכל הנוגע להנדסה ותשתית. אנו יכולים להעיד כי כיום לאחר שנתיים ניכרת רמתו הגבוהה והבלתי מתפשרת של התוצר המוגמר.

התנהלותם של לירון ועמית מול הקבלן הייתה נבונה, עקבית ומקצועית, והביאה לכך שהאינטרסים שלנו יישמרו ושהכול יתנהל באופן הטוב ביותר, ללא פשרות.

הם  היו מעורבים כבר בשלבי התכנון, וידעו להציע פתרונות יצירתיים לבעיות שונות, ולייעץ, מתוך ניסיונם העשיר, באשר לכמה דילמות שהיו לנו. לאור כל זאת, לדעתנו הבחירה לעבוד עם רפאלי פיקוח היא בחירה מצוינת ומשתלמת. ממליצים בחום.

(אורי ושיפי ויטמן) 

 

רפאלי ביצעו בביתנו הרחבה ובניה של קומה שנייה ושיפוצים בקומה הראשונה, לפני שנים רבות ואנו מרוצים מאוד מעבודתו עד היום.
אנו ממליצים בחום. עבודתו נקיה, מסודרת ואחראית, תוך עמידה בלוח הזמנים ואיכות גבוהה של העבודה. כמו כן לירון קשוב לצרכי האנשים ומקבל בהבנה שינויים תוך כדי עבודה. יש לו כישרון יצירתי והוא תורם את חלקו תוך כדי עשייה.

ככלל, נעים לעבוד איתו ועם צוותו ואנו מזמינים את כל המעוניין לראות את ביתנו המשופץ.
(משה ונעמי כהן)

רציתי להודות לך בכתב על ביצוע השיפוץ בביתנו.

בשיפוץ הפעם כמו בשיפוץ הקודם מלפני שנתיים. לנו היה ברור מאליו שנפנה אליך גם בפעם הזו,
לאחר שבשיפוץ הקודם, שהקיף את כל הדירה בוצעה העבודה במקצועיות רבה, הקשבה ותשומת לב, ייעוץ ענייני וכניסה לכל פרט וליווי צמוד.

הרגשנו שאתם לוקחים אחריות ומשתדלים שנהיה שבעי רצון וגם אם צריך היה לבצע פעם שניה ושלישית.
(משפ' ארד)

לירון עם החשיבה היצירתית שלו, הסבלנות שלו, הידע והמקצועיות שלו חסך לנו אלפי שקלים בכך שלא לקחנו מעצב או אדריכל פנים. לירון היה הכל מבחינתנו.

לירון עזר לנו מאוד בתכנון הקומה, תוך כדיי רעיונות לניצול מרבי של השטח הקיים לדוג' בחדרים בהם יש תקרה משופעת תוכנן נישות מגבס המשמשים כארונות בגדים, נישה מיוחדת למיטות, חשיבה יצירתית בכל חדר לנקודות חשמל וטלפון, חיפוי קיר מדרגות ועוד…

במהלך הבנייה לירון היה איתנו בקשר רציף ושאל ודאג שהכל יהיה בסדר. הוא עמד במילתו, וסיים את העבודה תוך שלושה חודשים, כולל סיומות הכי קטנות.
בסיום הבניה לירון ביקש שנערוך רשימה של ליקויים במידה ונראה בחודשים הקרובים.

לירון תיאם מיוזמתו ביקור בבית על מנת לבדוק ליקויים, והכל תוקן על הצד הטוב ביותר.

היום לאחר שבע שנים, אנחנו עדיין מברכים את לירון ומודים לו על עבודתו המקצועית והאיכותית.

(אריאל ועינב רגב)

העבודה נעשתה בצורה מדויקת ונקיה, תוך מאמץ למנוע חוסר נוחות בבית במשך זמן העבודה. לירון נענה לכל בקשותינו, גם אלה שעלו תוך כדי עבודה ולא סוכם עליהן מראש.

עלי לציין במיוחד את רגישותו, שאחרי שכבר צבע את כל הסלון בצבע עליו סיכמנו, התוצאה הסופית לא מצאה חן בעיני (הגוון של הצבע) ולירון ביוזמתו הציע לצבוע הכל מחדש וללא תשלום נוסף, העיקר לתת לי הרגשה טובה  ושהשיפוץ יסתיים לשביעות רצוני.

רותי ומוטי זמר

עשינו עבודת בניה עם רפאלי ואנו מאוד מרוצים.

מאיכות חומרי הבניה שהם כולם סוג א', מהיחס האישי והישיר, השרות האדיב, היעיל והמהיר על כל בעיה שעלתה במשך הבניה וגם לאחריה, סדרי התשלום היו נוחים ומתחשבים. אין לנו שום תלונות! ונהפוך הוא, רק מחמאות!!

(רחלי ומייקל צוקר)

×