ייעוץ, ניהול ופיקוח לבניה ושיפוצים

אם יצא לכם פעם לבנות או לשפץ את ביתכם, אתם מכירים את המסע המפרך של הבניה. מכיוון שההשלכות של בניה איכותית ילוו אתכם לאורך שנים רבות, כדאי להיעזר בניהול ופיקוח של מומחים. 

ברפאלי, הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם בכל שלב של תהליך הבניה. עוד משלב התכנון ועד לסיום הפרויקט, נפרוס לפניכם את האפשרויות השונות וההשלכות התקציביות שלהן ונסייע לכם לקבל את ההחלטות הטובות והמשתלמות ביותר עבור הפרויקט שלכם. 

הייעוץ שנתן לנו לפני, במיוחד ההיערכות הכספית, הליווי היומיומי ונתינת הפתרונות לכל אתגר ועניין שצצו תוך כדי, נתנו לנו את הבטחון שאנו נמצאים בידיים טובות.
(חיה וצביקה גזית)

עקרונות הזהב של רפאלי
שיחסכו לכם כסף ויתנו לכם שקט נפשי

תכנון מפורט

תכנון תקציב, מפרט ביצוע, רשימת חומרים מדויקת

חומרים איכותיים

סיוע בבחירת ספקים מובילים, בקרת איכות, שימוש בטכנולוגיה.

ניהול סיכונים

המנע מטעויות נפוצות עוד בשלב התכנון, וחסוך בעלויות הבניה.

מקצוענות

אנחנו מביאים לפרויקט שלך מעל 25 שנות ניסיון וידע מקצועי ועשיר


מקצועיות כערובה לחסכון ושקט נפשי

בעולם המורכב של הבניה והשיפוצים, היועץ משמש עבורכם כמדריך למסע. לא משנה אם החלום שלכם הוא שיפוץ רוחבי לדירה, בניית קומה שניה לבית, או בניית בית חדש לגמרי, פרויקט שכזה דורש לאורך הדרך, התמודדות עם מגוון גדול של החלטות ואתגרים. החל מתכנון תקציבי נכון, תכנון אדריכלי תוך הבנה של השפעות התוכנית על התקציב, השפעות של תקנים וחוקי בניה, בחירת בעלי המקצוע הנכונים, בקרת איכות לפרויקט, היבטים של בקרת אקלים ומיזוג, מערכות חכמות ועוד. רפאלי, מביא איתו לפרויקט לא רק מומחיות ונסיון רב, אלא גם יכול להציע לכם נקודת מבט אובייקטיבית, שקריטית לקבלת החלטות מושכלות.

עם רפאלי תוכלו לזהות נקודות בעלות פוטנציאל בעייתי עוד לפני שהן יהפכו לבעיות יקרות מאוד, ולוודא שהפרויקט יעמוד בלוחות הזמנים ובתקציב. 

שכירת מפקח מקצועי לפרויקט גדול ויקר כמו בניה, היא השקעה בשביל השקט הנפשי שלכם והביטחון שהפרויקט שלכם יבוצע באופן יעיל, חסכני ואפקטיבי ובסטדנרטים הגבוהים ביותר. 

לירון ברצינות שלו, בתשומת הלב ומתוך הידע המקצועי שלו הפתיע עם כמות הנקודות שלא שמנו לב אליהם. 
(יעקב ורמית יוספוף)

רוצים לבנות בראש שקט?

לתאום פגישת ייעוץ חינם, השאירו לנו את פרטיכם ונחזור אליכם במהירות

אפשרויות ייעוץ מודולריות

אתם תחליטו עד איזה שלב תרצו את הליווי המקצועי שלנו. אנחנו מתמחים בייעוץ בכל שלבי התכנון והבניה, ולכל שלב היתרונות שלו בייעוץ. כדי שנוכל למקסם עבורכם את התקציב, אנו ממליצים שנפגש עוד לפני שישבתם עם האדריכל. לחשוב יחד על החלומות והתוכניות וכיצד נוכל להביא אותם למציאות בתקציב המשתלם ביותר עבורכם. 

אנו נוכל לסייע לכם בבחירת הקבלן והשוואת הצעות המחיר, בכתיבת המפרט הטכני והחומרים, בבחירת הספקים וקבלני המשנה, וננהל ונפקח על העבודות עד לגמר הפרויקט ככל שתרצו בכך. אנו מתמחים באסטרטגיות להקטנת עלויות בניה, והתאמת התכנון כך שלא ייצר עלויות עודפות. 

לקראת השיפוץ לירון נתן לנו אומדן עלויות שהציל אותנו. לא היה לנו מושג בכלום. בזכות זה, יכלנו להיות מחושבים ומתוכננים. לירון ועמית היו אוזן קשבת ופרשו בפנינו יתרונות וחסרונות בכל צומת והתלבטות, ויחד החלטנו על מה שמתאים לנו.
(מיקי וציפי נוי)

×